Jak si sjednat půjčku

1Vyplňte online formulář

Formulář najdete v sekci "zažádat o půjčku", kde si vyberete takovou půjčku, která Vám bude vyhovovat. Budeme po Vás požadovat pár osobních údajů, telefonní číslo a email. Vyplněný formulář odešlete.

2Vyčkejte na vyhodnocení půjčky

Náš systém během několika minut vyhodnotí, zda máte na půjčku nárok. Některá vyhodnocení probíhají nezávisle na registru dlužníků.

3Převod půjčky

Jakmile Vám bude žádost schválena, budete vyzváni k uhrazení symbolické částky 1 Kč z Vašeho účtu za účelem ověření. Jakmile jsou tyto kroky splněny, nic převodu peněz nebrání a tak peníze okamžitě odesíláme.

Splácení půjčky

Půjčku můžete platit kdykoli před dnem splatnosti dané splátky. Platbu můžete provést dvěma způsoby:

Poštovní poukázka

K platbě můžete využít kteroukoliv poštu. Stačí správně vyplnit složenku - všechny potřebné údaje najdete na smlouvě o půjčce. Nezapomeňte ale, že platby provedené prostřednictvím složenky dorazí nejdříve následující den.

Bankovní převod

Jednodušším způsobem je bankovní převod. Platbu můžete provést prostřednictvím Vašeho internetového bankovnictví nebo na pobočce banky. Bankovní převody jsou ale závislé na typu banky, mohou proto trvat až dva dny.


Prodloužení půjčky

Prodloužení doby splatnosti půjčky je dobrým řešení, pokud potřebujete čas navíc na splacení. Vyhnete se sankcím za prodlení platby za cenu nepatrného poplatku za prodloužení.

Žádost o prodloužení musíte podat nejpozději v den splatnosti Vaší půjčky ihned, jinak se nevyhnete sankcím. Je tedy dobré kontaktovat zákaznický servis co nejdříve a domluvit se na náhradním postupu splácení.

Neschopnost splácet půjčku

Kdokoli se může dostat do situace, kdy není schopen splácet. Důvodů, kvůli který se to může stát, je mnoho. Je tedy dobré vědět jak se proti této situaci bránit a nebo ještě lépe - úplně jí předejít.

Protože prevence je tou nejlepší obranou, dobře si promyslete, zda půjčku doopravdy potřebujete. Pokud ano, najděte takovou půjčku, která bude nejvíce vyhovovat Vaší finanční situaci.

Další možností je pojištění - můžete se pojistit proti pracovní neschopnosti, neschopnosti splácet a podobně. Pojišťovna pak při nastalé pojistné události platí půjčku za Vǎs.

Poslední možností je prodloužení půjčky, které je ale nutné provést nejpozději v den splatnosti.